Техніка витісняє ручну працю

Як досягти зменшення затрат при відновленні лісів? Як вивільнити ручну працю? Ці питання завжди турбують керівництво та інженерно-технічних працівників ДП «Летичівське лісове господарство». Отож у міру фінансових можливостей підприємство зміцнює матеріальну базу, в тому числі й завдяки Лубенському заводу «Спецлісмаш».

Партнери пропонують лісівникам України культиватори, борони, плуги, саджалки з сівалками, дровоколи, навантажувачі та багато інших видів продукції. Летичівські лісівники нещодавно придбали мульчувач лісний МЛ 1,5 і випробували в роботі.   Він набагато продуктивніший, ніж мотокущорізи, які використовували раніше!

«Мульчувач не лише полегшить роботу на догляді за лісовими культурами, а й покращить аерацію грунту, тобто, збагатить її киснем. Механізм сприяє кращому росту саджанців, при цьому, збивши порослі другорядних порід», – коментує головний інженер підприємства Ю.М.Кравчук. – Це дає змогу підвищити якість виконуваних робіт, а саме – подрібнити деревні порослі й рівномірно розкидати мульчу по поверхні грунту».

«Придбали мульчував поки що один, в планах – мати такі в кожному лісництві», – поділився враженнями головний лісничий О.В.Штойко.

Прес-служба Летичівського лісгоспу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*