Технічна нарада за результатами польових робіт з базового лісовпорядкування

У ДП «Ізяславський лісгосп» під головуванням директора Сергія Кутасєвіча, відбулася технічна нарада з участю головних спеціалістів, керівників структурних підрозділів та інженерно-технічного складу підприємства.

Одне з найголовніших питань  заходу – завершення польових робіт з базового лісовпорядкування, яке здійснювала лісовпорядна експедиція ВО “Укрдержліспроект”.

Після завершення польових робіт йтиме обробка зібраної інформації. Отримані дані внесуть в персональний комп’ютер зі спецпрограмою, яка розшифрує все і видасть перелік документів: облік лісового фонду, розрахунки рубок головного користування, рубок догляду: освітлення, прочищення, прорідження, прохідні рубки; санітарно-оздоровчі, протипожежні заходи та інші вихідні дані — тобто увесь цикл запроектованих заходів вирощування лісу — від садіння до віку стиглості.
При проектуванні лісівничих заходів спеціалісти експедиції  врахували соціально значимі для місцевих громад лісові ділянки, які попередньо узгоджені з місцевими органами влади для виключення їх з розрахунку рубок головного користування. Це – природо-заповідний фонд, лісові смуги обабіч доріг, лісові масиви, що примикають до населених пунктів, місця історичного значення, а також місця зосередження рідкісних червонокнижних рослин, тварин, птахів та інше, де режим користування обмежений. Тут рубки дозволяються виключно санітарні — з метою збереження здорових деревостанів.
Ось такий довгий шлях має пройти підприємство, аби мати право посадити, доглянути, та зрештою — зрубати дерево.

Прес – служба ДП «Ізяславський лісгосп».

dsc-0062-ca dsc-0065-1c 124807897-2103659923103319-3860262842822538951-n-370x240-57a-fa dsc-0061-01-32

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*