Тренінг з лісової сертифікації був цікавим і корисним

Лісова сертифікація – це оцінка відповідності системи ведення лісового господарства встановленим міжнародним вимогам щодо управління лісами та лісокористування на засадах сталого розвитку. Її мета  – забезпечити економічно, екологічно і соціально збалансоване ведення лісового господарства. До речі, Ярмолинецький лісгосп пройшов сертифікацію лісового господарства ще в 2018 році й працює по-новому.

 Цими днями фахівці @FSCUkraine на базі Дзвінківського навчально-наукового-виробничого центру ВП НУБіП України “Боярська ЛДС провели для працівників лісогосподарських підприємств держави п’ятиденний тренінг на тему: «Практична реалізація вимог FSC національного стандарту: цінності довкілля та особливі цінності для збереження» “. У ньому взяв участь і представник  ДП «Ярмолинецьке лісове господарство» – провідний інженер з лісозаготівель Вадим Куцкий.      

Організатори зробили програму тренінгу надзвичайно насиченою, адже окрім лекційних занять були: індивідуальні завдання, заняття в міні-групах, натурні обстеження ділянок лісового фонду, камеральна обробка отриманих результатів. Це все  підкріплювалося дискусіями та жвавими обговореннями.

Учасникам тренінгу вручили відповідні сертифікати. Отриманими знаннями та матеріалами Вадим Куцкий поділився з колегами лісогосподарського та виробничого відділів лісгоспу.

Пресслужба Ярмолинецького лісгоспу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*