Тренінг приніс велику користь

Держлісагентство України з участю Федерального міністерства сталого розвитку та туризму Австрії провели тренінг по роботі з громадськістю. Його учасниками стали працівники лісогосподарських підприємств і обласних управлінь лісового та мисливського господарства, які відповідають за роботу з громадськістю.

Відкрив тренінг, що відбувався онлайн, перший заступник голови Держлісагентства Віталій Пунь. Він акцентував увагу на важливості роботи з громадськістю  і зазначив, що відповідальні за цю важливу ділянку  повинні постійно вдосконалювати форми і методи комунікації з суспільством, переймати кращий досвід.

     Потім спікери  Герфрід Грубер, Йоханнес Прем, Роланд Кауц та Алоїз Шушнінгг розповіли про загальну ситуацію в лісовому господарстві Австрії,   поділилися досвідом  комунікації з громадськістю на рівні Міністерства сталого розвитку та туризму, цінними  напрацюваннями в зв’язках з громадськістю та ЗМІ. Австрійські гості також відповіли на запитання учасників тренінгу.

Насамкінець завідувач Сектору міжнародних відносин, науки та зв’язків з громадськістю Держлісагентства Любов Полякова розповіла про загальну ситуацію в лісовому господарстві України.

Пресслужба Хмельницького ОУЛМГ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*