Щорічно з метою підтримки творчих здібностей школярів та популяризації природничих наук Національний природний парк «Мале Полісся» проводить мистецький конкурс «Природа Малого Полісся очима дітей».
Цього року до участі у конкурсі, який триватиме з 9 вересня по 15 листопада 2019 року, запрошуються учні та вихованці загальноосвітніх навчальних закладів віком від 5 до 20 років.
Умови конкурсу
1. На конкурс можуть бути представлені роботи на тему «Природа Малого Полісся», а саме:
• малюнки (формат А-3, А-4), техніка виконання довільна (олівці, фломастери, фарби тощо);
• аплікації (різноманітні техніки, але з використанням природних матеріалів);
• фотографії (повинні бути зроблені учасниками власноруч; друковані фотографії – роздруковані на фотопапері довільного формату; для фоторобіт, що подаються у електронному вигляді – роздільна здатність (якість) знімку має бути не менше 300 пікселів/дюйм).
2. Представлені на конкурс роботи підписуються з зворотного боку друкованими літерами (прізвище, ім’я, клас, повна назва учбового закладу, контактний телефон учасника, а також керівника із зазначенням П.І.Б., номера телефону та засобів зв’язку із ним).
3. Останній термін подачі конкурсних робіт – 15 листопада 2019 року.
4. Роботи надсилати за адресою: НПП «Мале Полісся», вул. Михельська, 32, м. Ізяслав (адмінбудівля ДП «Ізяславське лісове господарство», 2-й поверх) або надсилати на електронну пошту malepolisja@ukr.net (з подальшим надсиланням оригіналів для визначення переможців).
Переможці конкурсу будуть відзначені грамотами, дипломами та заохочувальними призами. Найкращі роботи учасників не повертаються, а будуть демонструватися на виставці у НПП «Мале Полісся».
Додаткову інформація про конкурс можна знайти на сайті НПП «Мале Полісся» за посиланням: http://malepolisja.in.ua
або із сторінок в соціальних мережах за посиланнями: та https://www.facebook.com/groups/NationalParkMalePolisja/
https://www.instagram.com/npp_male_polisja
Тел. для довідок (03852) 4-15-36, 0673261842

uvaga_konkurs

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*