УВАГА: КОНКУРС!

Національний природний парк «Мале Полісся» в рамках всеукраїнської акції «Збережи ялинку» оголошує конкурс «Замість ялинки – зимовий букет»,який триватиме з 2 до 20 грудня 2019 року.

 

Давайте разом створимо новорічні букети, цікаві ялинки з різних підручних засобів (з природних матеріалів, поліетилену, пластику, паперу, картонних упаковок, жерстяних банок, деталей зламаної техніки, гумових рукавичок та ін.).

 

Умови конкурсу:

üекологічна спрямованість робіт;

üдоступність матеріалів (за використання екзотичних матеріалів оцінка не підвищується);

üгармонія елементів;

üміцність, тобто витривалість перестановки, транспортування.

 

Для участі в конкурсі необхідно: створити до Новорічних свят альтернативну еко-ялинку власними руками або новорічний букет. Виріб можна сфотографувати у кольоровому форматі А-4 та надіслати на нашу адресу або на електронну пошту, або принести (прислати) до нас готові роботи.

 

До участі в конкурсі залучаються учні, вчителі та вихованці освітніх закладів регіону.

 

Останній термін подачі конкурсних робіт – 20 грудня 2019 року!

Роботи подавати за адресою НПП «Мале Полісся»: вул. Михельська, 32, м. Ізяслав (адмінбудівля ДП «Ізяславське лісове господарство») або надсилати на електронну пошту malepolisja@ukr.net.

Прес-служба НПП «Мале Полісся».

При надсиланні робіт потрібно вказувати: прізвище, ім’я, по-батькові автора, місце проживання та/або навчання, зворотну контактну інформацію (номер мобільного телефону, адрес ел. пошти тощо).

 

На переможця чекає нагорода!!!

 

А ще, кожен з нас може виростити хвойне дерево самостійно. І кожного року його прикрашати, зробивши велику користь для природи і для себе. Хвойні дерева дезінфікують повітря, виділяють фітонциди і тим самим лікують нервові та астматичні захворювання.

Зробіть свій внесок в збереження природи – виростіть ялику самостійно.

 

Додаткову інформацію про конкурс можна дізнатися на сайті НПП «Мале Полісся» за посиланням: http://malepolisja.in.ua або із сторінок в соціальній мережі за посиланнями: https://www.facebook.com/groups/NationalParkMalePolisja/

 

Тел. (03852) 4-15-36, 0673261842.

 

ЗБЕРЕЖИ ЯЛИНКУ, НЕ РУБАЙ ЇЇ!

elka

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*