УВАГА: КОНКУРС!

З метою виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, в тому числі до лісів, ознайомлення та безпосередньої участі шкільної молоді у створенні нових лісів, роз’яснення важливості створення лісових насаджень, як одного з основних компонентів збереження біорізноманіття та екологічної рівноваги на планеті Національний природний парк «Мале Полісся» в рамках акції Державного агентства лісових ресурсів України  «Створюємо ліси разом» та з нагоди відзначення Всесвітнього дня лісів оголошує конкурс на кращий малюнок та на кращий твір за темою «Людина і ліс».

До участі в конкурсі, який проходить з 22 березня по 15 квітня 2021 року, запрошуються школярі віком від 6 до 17 років з м. Ізяслав, м. Славута, Шепетівського району та прилеглих територій.

Умови конкурсу

На конкурс можуть бути представлені:

  • Малюнок на тему: «Людина і ліс».

Малюнок (формат А-3, А-4), техніка виконання довільна (олівці, фломастери, фарби тощо). Приймаються лише індивідуальні роботи.

  • Твір (вірш) на тему «Людина і ліс».

Твори (вірші) мають бути авторськими та написані від руки. Приймаються лише індивідуальні роботи.

Представлені на конкурс роботи: підписуються із зворотного боку у нижньому лівому куті друкованими літерами, (прізвище, ім’я, клас, повна назва учбового закладу, контактний телефон учасника, а також керівника із зазначенням П.І.Б.).

Останній термін подачі конкурсних робіт – 15 квітня 2021 року.

Роботи подавати за адресою НПП «Мале Полісся»: вул. Михельська, 32, м. Ізяслав (адмінбудівля ДП «Ізяславське лісове господарство», 2-й поверх) або надсилати на електронну пошту malepolisia@ukr.net (з подальшим надсиланням оригіналів для визначення переможців).

На переможців чекає нагорода!!!

Додаткову інформація про конкурс можна дізнатися на сайті НПП «Мале Полісся» за посиланням: http://malepolisja.in.ua

або із сторінок в соціальних мережах за посиланнями https://www.facebook.com/groups/NationalParkMalePolisja/

Тел. (03852) 4-15-36;

Моб. тел.:0673261842

Адреса ел. пошти: malepolisja@ukr.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*