Українські лісівники докладають максимум зусиль для Перемоги та підтримують економіку України

Докладати максимум зусиль для перемоги, виконувати свою роботу та підтримувати економіку України.

Зараз близько 4 тисяч лісівників у складі ЗСУ та інших воєнізованих підрозділах захищають Україну від окупантів.

Для потреб армії передано 25 об’єктів нерухомого майна та 439 одиниць автотранспорту.Також надаємо військовим паливно-мастильні матеріали, автозапчастини, лісоматеріали тощо.

Логістика вже працює як годинник. Ми займаємося доставкою гуманітарної допомоги, за яку дякуємо нашим іноземним колегам і партнерам!

Крім того, інфраструктура держпідприємств лісової галузі стала тимчасовим прихистком для переселенців із зони бойових дій. За цей час ми перевезли по країні близько 10 тисяч людей, поселили – близько 2 тисяч. Щодо бойових дій. Зараз вони ведуться на території 2907 тис. га лісових земель. На лінії фронту знаходяться:

  • 10 обласних управлінь,
  • 45 лісгоспів,
  • 386 лісництв,
  • 603 об’єкти нерухомого майна,

3236 об’єктів рухомого майна. Тимчасово окуповано 38 державних лісогосподарських підприємств та 289 лісництв. Площа окупованих лісових земель – 1478 тис. га. Тобто сьогодні на 20% площі вести лісогосподарську діяльність практично неможливо.

Продовжуюємо реалізацію програми Президента «Зелена країна». За перший тиждень лісокультурної компанії підприємства Держлісагентства висадили 13,2 мільйонів деревних рослин на площі 2284,6 га, з яких 123,5 га – лісорозведення. Проведено доповнення лісових культур, створених у попередні роки на площі 80,9 га, з яких 12,3 га – лісорозведення, а також сприяння природному поновленню на площі 58,8 га.

При цьому ми докладаємо максимум зусиль, аби зміцнювати економіку держави. За час війни обсяг реалізованої продукції в діючих оптових цінах (без ПДВ), склав 880 млн грн. Досягнення таких результатів при стагнуючому внутрішньому ринку та заблокованих морських портах задача не із легких. За цей період заготовлено деревини 391 тис. кбм, з яких 278 тис. кбм – ділова деревина.

Віримо в Україну. Зробимо все для Перемоги над ворогом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*