Умовну пожежу гасили швидко й злагоджено

За весняний період 2020 року в лісових насадженнях ДП «Шепетівський лісгосп» виникло 15 пожеж, до ліквідації яких були залучені працівники лісової охорони підприємства та працівники 21 ДПРЧ Шепетівського РС ГУ ДСНС України в Хмельницькій області.

Для відпрацювання дій при локалізації і гасінні можливих лісових пожеж проведено спільні пожежно-тактичні навчання добровільної пожежної дружини лісгоспу і Шепетівського районного сектору головного управління ДСНС в Хмельницькій області та 21 ДПРЧ ГУ ДСНС України в Хмельницькій області.

Спільні навчання є щорічними і проводяться з метою перевірки готовності пожежної дружини та пожежно-рятувальних підрозділів до боротьби із пожежами в лісових масивах. За задумом цьогорічних, під час патрулювання лісових масивів було виявлено загоряння підстилки та кущів з ймовірністю розповсюдження пожежі на велику площу.

Після повідомлення про загоряння в лісі на місце умовної пожежі одночасно прибули працівники особового складу пожежної дружини лісгоспу, Шепетівського районного сектору головного управління ДСНС в Хмельницькій області та 21 ДПРЧ ГУ ДСНС України в Хмельницькій області. Ліквідовували лісову пожежу з використанням ранцевих обприскувачів, пожежних автоцистерн з використанням лафетного стволу.

Завдяки злагодженим діям усіх підрозділів умовну пожежу вдалося швидко локалізувати та погасити.

Прес-служба Шепетівського лісгоспу.

 DSC_0086 DSC_0119 DSC_0132 DSC_0162 DSC_0079

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*