Урок у лісовій школі

Триває акція Державного агентства лісових ресурсів «Створюємо ліси разом», що проводиться в рамках програми Президента України «Зелена країна». Національний природний парк «Мале Полісся» продовжує залучати школярів до заходів  Акції.

Його працівники  постійно проводять цікаві та пізнавальні уроки й заняття, адже важливим аспектом у вихованні шанобливого ставлення до природи в підростаючого покоління, поширення знань про ліси та їх роль в житті людини є  еколого-освітня робота. Днями заняття  проведено на базі класу лісової школи ДП «Славутське лісове господарство» для учнів Славутської  загальноосвітньої школи  №1.

На занятті діти дізналися про Національний природний парк та його природно-заповідну мережу, про переважаючі види дерев на території Парку і в лісах Славутчини. Обговорили, які функції виконує ліс та його значення в природі і житті  людини. А також з’ясували, хто такий лісівник та яку важливу місію він виконує. А ще діти відгадували за зразками листків види дерев.

Після заняття працівники ДП «Славутське лісове господарство» розповіли дітям про вегетативний спосіб розмноження рослин та показали, як вони вирощують садивний матеріал із закритою кореневою системою.

Пресслужба НПП «Мале Полісся».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*