Успішне підприємство – стабільна економіка

ДП «Ізяславське лісове господарство» – велике підприємство. До  його складу  входять шість лісництв ( Михельське, Лютарське, Плужнянське, Білогірське, Кунівське, Гурщанське), лісодільниця, нижній склад, цех переробки деревини, транспортний підрозділ. Лісові урочища розташовуються в басейні річки Горинь. Загальна площа земель лісового фонду становить 25 667 гектарів.
Для того, аби зрозуміти наскільки складною є праця лісівників, ми відвідали нижній склад підприємства. Він  збудований у 1971 році. Займає площу близько 1,5 гектара, на якій розташований власне нижній склад та цех з переробки деревини. За місяць цех реалізує 300-400 кубометрів деревини, яку відправляють на експорт. В цеху трудиться понад 30 працівників, кожен з яких –  майстер своєї справи.
Одним із таких є Вадим  Войтович. Йому  лиш 31 рік. Одразу після закінчення Малинського лісотехнічного коледжу він влаштувався в ДП «Ізяславське лісове господарство». І ось вже 10 років минуло з того часу. За цей період Вадим Іванович пройшов шлях від верстатника до майстра. Зараз виконує обов’язки начальника цеху з переробки деревини, оскільки  начальник у відпустці.
«Ми переробляємо деревину сосни, в незначній кількості дуба. Найкращі матеріали – продаються, а низькоякісну продукцію ми ріжемо довжиною від 60 см, що залишилися, переторцьовуємо, складаємо на піддони. Залишаються тільки сучки, обрізки, обаполи.», – розповідає Вадим Іванович.
Низькоякісна продукція відправляється на китайський ринок. Її вантажать в контейнери, везуть в порт і відправляють споживачам. Тобто на підприємстві намагаються максимально переробити усю деревину, що надходить, аби отримати максимальний прибуток.
Нещодавно підприємство придбало новий автонавантажувач з усіма сучасними функціями. Це неабияк полегшило роботу та заощадило час, адже раніше необхідно було задіювати кілька одиниць техніки. Тепер одна машина може охопити весь обсяг роботи. Керує автонавантажувачем Олександр Дмитрович Подолін, який працює на підприємстві вже більше 20 років.
« Намагаємося в усьому знайти користь та матеріал для переробки. Ріжемо необрізну дошку, сирий і сухий ліс. Незважаючи на непростий час, намагаємося не втрачати позитивного настрою», – додає Вадим Іванович.
І справді, підприємство забезпечує робочими місцями населення, піднімає економіку міста та доглядає за лісовими угіддями. Тож його сміливо можна назвати одним із успішних на території Ізяславщини.

Прес-служба Ізяславського лісгоспу.

4 5 6 7 8 1 2 3

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*