У директора Летичівського лісгоспу Василя Михайловича СИВУНА – ювілей!

Василь Михайлович Сивун вірно служить лісу  майже 50 років! А весь рід Сивунів  має загальний трудовий стаж у лісі понад 400 років! Ще при царському режимі трудився в лісі прадід Василя Михайловича. Потім дід передав естафету його батькові й батьковим братам. Разом із батьком Михайлом Васильовичем топтав лісові стежки Василь уже в радянську пору з ще двома братами: Миколою (на жаль, нині покійним) та наймолодшим Анатолієм. Лісову естафету підхопив і син ювіляра Ігор, який працює головним інженером у ДП «Хмельницьке лісомисливське господарство».

Народився В.М. Сивун 12 січня 1950 року в Старій Гуті Новоушицького району. Спочатку закінчив Сторожинецький лісовий технікум. Потім з відзнакою здобув  вищу освіту в Львівському лісотехнічному інституті.   Трудову діяльність Василь Михайлович розпочав на Житомирщині в липні 1973 на посаді помічника лісничого Борутинського лісництва Овручського лісгопзагу. З того часу спливло багато води, були різними посади, змінювалися часи,  устрій і влада, але ставлення до роботи, до улюбленої справи в нього було незмінним і непідробним. Переборювати труднощі допомагав наполегливий характер. Адже по життю, як підмічено у родині, серед друзів, Сивун – боєць.

Посаду директора Летичівського лісгоспу Василь Михайлович  обіймає з 1991 року. Став високопрофесійним фахівцем лісогосподарського виробництва, вмілим організатором, досвідченим керівником.   Він завжди в творчому пошуку, разом з підлеглими активно впроваджує європейський досвід вирощування лісу.    Підприємство постійно технічно переоснащується. Зокрема, значні зрушення сталися в деревообробці, продукція якої поставляється не тільки на вітчизняний, а й на зарубіжний ринок.

Лісу потрібен фахівець. Цим кредо й  керується Василь Михайлович, а тому постійно дбає про кадри. У ДП «Летичівське лісове господарство» більшість працюючих – молоді  спеціалісти. Й наразі у вищих учбових закладах за рахунок господарства навчаються п’ять лісівників: три старших майстри, помічник лісничого, другу вищу освіту здобуває інженер з охорони праці.

Підприємство має стабільний фінансовий стан, рентабельно веде господарство, вчасно виплачує заробітну плату та сплачує податки. До речі, в ДП «Летичівське лісове господарство» – одна з найвищих заробітних плат у районі. Підприємство надає соціальні пільги малозабезпеченим робітникам, пенсіонерам, а також благодійну допомогу  інвалідам,  церковним храмам, сиротинцям.

Василь Михайлович Сивун – відмінник лісового господарства, заслужений лісівник України. Грамот, нагород, подяк – не злічити. Лише деякі з них:  Подяка прем’єр -міністра України, Похвальна грамота Верховної Ради, Почесна Грамота Державного агентства лісових ресурсів України.

Керівництво управління, директорський корпус підприємств управління, колектив Летичівського лісгоспу щиро вітають Василя Михайловича із сімдесятиріччям і бажають йому міцного здоров»я, довгих літ життя!

-e1484572227272

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*