У ДП «Летичівське лісове господарство» представлено нового керівника

Начальник обласного управління лісового та мисливського господарства П.С. Пешко із заступниками, головою обкому профспілки приїхали у ДП «Летичівське лісове господарство» виконати приємну місію. До них приєдналися і районне керівництво.

Більше, як три місяці тривав випробувальний термін на посаді т.в.о.директора підприємства І.В.Сивуна. Гідно пройшов його Ігор Васильович. Побажань, гарних напутніх слів було багато і з усього було видно – сказані були від душі. «Кожен із нас відіграє свою роль, – говорив Петро Степанович. – У нас – лісівників – хороші показники, достойні зарплати. І кожен у спільні досягнення вносить свій внесок. Бажаю, щоб команда – колектив Летичівського лісгоспу мали одну ціль, щоб кожен відчував себе членом цієї команди, отримував гідну зарплату. Звертався до Ігоря Васильовича і щиро тиснув йому руку: «Бажаю, щоб твердо крокували по дорозі. Летичівський лісгосп з потенціалом і я на вас розраховую».

З напутніми словами до новопризначеного звернулись голова Летичівської райдержадміністрації Р.Ю.Кабанова, А.О.Хавхун – голова райради, В.М.Лісовий – голова обкому профспілки, перший заступник начальника управління П.С.Золотий, заступник начальника управління Ю.Л.Безноско.

Ігор Васильович від душі подякував за вітання й побажання. Говорив, що були часи, коли підприємство входило в трійку лідерів. Хотів би, щоб воно було так і надалі. Цього не може бути вже завтра, але обіцяв, що докладе всіх зусиль в досягненні кращих результатів.

П.С.Пешко, звертаючись до присутніх, сказав, що приїхали до лісгоспу ще з однією приємною місією – нагородженням лісівників, які допомагали ліквідувати пожежі на Житомирщині і хотів би особисто потиснути руки цим мужнім хлопцям. У вступному для цього слові Петро Степанович нагадав, що він сам із Львівщини і відчув під час цієї біди разючу відмінність в ментальності населення. Ніхто із львів’ян напередодні Великодніх свят не погодився б поїхати гасити пожежу. «Ви – хмельничани, на правду, особливі, молодці. Ви до останку віддані своїй справі. Прошу Господа, щоб послав вам гарне життя».

Петро Степанович кожному особисто зачитував текст нагороди і щиро тиснув руку. «За відвагу, мужність та завзятість, виявлені під час ліквідації великих лісових пожеж на Житомирщині» Почесною грамотою Хмельницького лісового управління було нагороджено Герасимчука О.В. – старшого майстра лісу Вовковинецького лісництва. Гуцалюку Д.Д. – мисливствознавцю господарства, Рудковському А.С. – ліснику Козачанського лісництва, Тришнівському О.В. – водію підприємства оголошено подяки начальника Хмельницького обласного управління.

Приєднувався до вітань лісівників в ролі пожежників Павло Степанович Золотий : «Наша бригада під час гасіння оголошена однією з кращих. Й справді, ніхто з хлопців не скиглив, не стогнав. Хоч ніхто не знав скільки нам там доведеться пробути, але ніхто не нарікав, що в такі дні доводиться бути далеко від дому. Ви виховали таких славних хлопців. Дякую за підтримку».

Доповнював Петро Степанович: «Телефонували з Житомирщини. Дійсно – ми кращі. І для нас це, як індикатор. Це перше ваше випробування. Вони готові підставити вам плече». Це вже звертаючись до І.В.Сивуна.

Погоджувався з ним Ігор Васильович і говорив, що це не просто колектив, а потужний механізм, який працює злагоджено. «Проте кожен у ньому індивідуальний і я у своїй роботі керуватимусь принципом – індивідуального підходу до кожного. Зважуватиму всі за і проти при прийнятті рішень.

Буду звертатися до вас за підтримкою. Готовий працювати, домагатимусь, як гарних здобутків, так і того, щоб кожен працівник почувався захищеним».

Підсумовував, як годиться, начальник управління. Підмітив навіть те, що призначення відбувається на зростаючому молодому місяцеві. «Дуже важливо, щоб підприємство зростало, – підкреслював Петро Степанович. – Щоб ми не робили – мета наша проста – служити людям».

Прес-служба ДП “Летичівський ЛГ”

IMG-9c36319c7baeadac908d91962372ff28-V

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*