У зимову скруту лісівники Славутчини підгодовують звірів

Погіршилися погодні умови й випало дуже багато снігу. Лісова охорона Славутського лісгоспу на спеціально призначених   майданчиках висипає для дичини насіння зернових культур, овочі,  просолені віники і сіно. У цей холодний  та заметільний період годують звірів двічі на тиждень.

   На підприємстві  16,3 тисячі гектарів мисливських угідь поділені на чотири єгерські дільниці. Районний мисливствознавець Микола Караван стежить за роботою на всій площі: і в угіддях лісгоспу, і районної ради УТМР.  Створили кілька підгодівельних майданчиків у найбільш безпечних для тварин місцях.  Козулі й кабани не обходять стороною годівниці. Їх також уподобали  птахи.

     На інших майданчиках, розташованих серед поля, мисливствознавець вказує на сліди диких кабанів. Тварини з’їли завезений для них корм й залишили після себе порожню купальню. Сюди єгер висипав зерно кукурудзи. Така природна годівниця більше приваблює парнокопитних. 

     Є в мисливському господарстві й власні посівні підгодівельні поля, на яких вирощують кормові культури, що приваблюють мисливських тварин влітку та восени.  Крім того, єгерська служба заготовляє для тварин сіно й солені віники з гілок дерев.   Допомагають  кормами  місцеві агрофірми. А мисливці приєднуються до  підгодівлі диких тварин в угіддях, які прилягають до їхніх сіл.

   Особливо добре займаються підгодівлею дичини в Миньківському лісництві (лісничий А.А. Шпаченко) та Голицькому лісництві (лісничий С.М. Остапчук).

    Повсюдна турбота про звірів допомагає підтримати їхню популяцію  на оптимальному рівні.

Пресслужба Славутського лісгоспу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*