У конструктивному руслі

У Славутському лісгоспі, на території Ташківського, Партизанського, Голицького, Хоровицького лісництв відбулася виїзна виробнича нарада-семінар під головуванням директора підприємства В.В. Сапожніка. ЇЇ учасники – заступники директора, начальники відділів та лісничі.
      Розглянуто низку важливих питань.
      Так, було акцентовано увагу на перспективі застосування досвіду передових підприємств лісової галузі України в проведенні рубок догляду, зокрема у молодняках різної інтенсивності зріджування, на обліку лісопродукції і оплати праці підрядникам за виконання цих видів робіт. 
      Детально обговорено підготовку  до лісокультурної кампанії і    до пожежонебезпечного періоду 2021 року, а також   перспективи застосування та часткового переходу у майбутньому на поступову та вибіркову систему рубок головного користування.
      Учасники наради-семінару значну увагу  приділили охороні праці й техніки безпеки при проведенні усього комплексу лісогосподарських робіт і охороні лісу від лісопорушників. Розглянуто інші питання життєдіяльності підприємства.

Слід наголосити, що під час заходу вівся жвавий обмін думками, обговорювалися різні пропозиції. Така грунтовна розмова, безперечно, принесла велику користь і послужить швидшому впровадженню новинок у лісогосподарську та лісопромислову діяльність.
           

      Пресслужба Славутського лісгоспу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*