У Летичівському лісгоспі відбулися ревізії

 

   У ДП «Летичівське лісове господарство» відбулися весняні планові й контрольні ревізії лісових обходів.     Їхня мета – перевірити, як державна лісова охорона оберігає ліси від пожеж, незаконних рубок, інших лісопорушень, як забезпечує умови зберігання і правильного використання лісопродукції, майна і добивається належного санітарного стану лісових масивів та лісових кордонів.

   До складу комісії під головуванням головного лісничого підприємства О.В.Штойка    увійшли провідні інженери господарства, лісничі, помічники лісничих, старші майстри лісництв. Перевірено роботу щодо попередження незаконного вирубування та пошкодження дерев, звернуто увагу на виконання заходів щодо попередження виникнення лісових пожеж і боротьби з ними, своєчасність виявлення осередків шкідників та хвороб, якість проведення лісоохоронних, лісовідновлювальних та інших лісогосподарських заходів.

   Ревізійний період на підприємстві тривав з 13 листопада минулого року до 24 квітня 2020. Планові ревізії (за графіком) було завершено до 17 квітня, контрольні – до 24 квітня. Порушень не виявлено. Вказано на недоліки, які в процесі роботи будуть усунені.

Прес-служба Летичівського лісгоспу.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*