У Летичівському лісгоспі навчання з охорони праці пройшли всі працівники

Навчання  проведено в усіх підрозділах та лісництвах підприємства. Для когось тиждень всеобучу був вперше, для більшості – підвищенням кваліфікації. У програмі – тематичні бесіди,  учбові фільми про надання домедичної допомоги під час нещасного випадку, про безпечну роботу з бензопилами на лісосіках, а також  на суто психологічну тематику

     Інженер з охорони праці В.Г. Плаксій для унаочнення продемонстрував дії тих, хто опинився поруч постраждалого, роз’яснив, що саме потрібно робити при нещасних випадках на виробництві  й під час  звалювання дерев. У формі діалогу аналізувалися причини нещасних випадків. Чому так сталося? Чи можна було передбачити біду? І якщо «вчора я міг би життя врятувати» (назва тематичного фільму), то чому те життя не врятоване?

     Варто зазначити, що бесіди на психологічну тему  спрямовувалися проти людської байдужості. Під час навчань на лісопункті були присутні інженерно-технічні працівники, майстри, водії, лісоруби. Три години теоретичних бесід, поєднаних з  демонстрацією унаочнень та учбових фільмів, для всіх присутніх пройшли непомітно, але кожен для себе взяв щось корисне. 

      У лісництвах навчанням  охопили лісничих, помічників лісничих, майстрів, лісорубів. Для новачків і теорія, і практичні заняття були надто цікавими та корисними.

     Не зайве ще раз сказати  про турботу  на підприємстві за лісівників. Згідно з  поданими рапортами лісгосп придбав робочий одяг. Після проведених занять його  роздали усім лісівникам. Вже другого після занять дня працівники  були у нових куртках та спецівках.

Пресслужба Летичівського лісгоспу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*