У лісівників навесні багато турбот

Найгарячіша пора в лісівників – весна, адже створюються нові насадження шляхом посадки й посіву. Це надзвчайно важливий етап. І тільки знання й досвід спеціалістів та відповідальних осіб, які задіяні на цих роботах, дадуть хороші результати.

Наступним етапом буде догляд за молодими насадженнями. Тому важливо вірно оцінити їх стан і визначитися з проведенням необхідних заходів, щоб допомогти успішно адаптувати сіянці й саджанці до природних і кліматичних умов.

Водночас розпочинаються роботи в лісових розсадниках, аби забезпечити посадковим матеріалом на майбутнє. А це – чималий обсяг. Кожне лісництво намагається мати свій розсадник, щоб скоротити витрати на переїзди й доставку посадматеріалу.До того ж, у кожному регіоні є свої специфічні умови росту різних порід дерев.

Дуже актуальним завданням навесні й влітку є збереження лісів від пожеж. Тому лісова охорона пильно стежить, щоб не допустити загорянь у лісі. Звичайно, патрулювання, рейди відіграють у цьому головну роль. Однак велика увага приділяється й профілактиці пожеж, роз»яснювальній роботі безпосередньо серед населення та в засобах масової інформації. І лісівники займаються цим повсякчас. Вони дбають про збереження вирощеного лісу. Роблять це заради природи, заради людей.

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ.

0-02-05-e4c91ef7a369319cdca7add66447e855b3994b465651325c6a96b3153d41fed4_6b1a934c 487973

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*