У Новоушицькому лісгоспі уклали колективний договір на 2021 рік

     У  ДП «Новоушицьке лісове господарство» відбулася профспілкова конференція з підбиття підсумків виконання колективного договору за 2020 рік та укладення договору на 2021 рік.

     Заслухано звіт  т.в.о. директора підприємства О.О. Лукомського  про виконання адміністрацією зобов’язань колективного договору в минулому році.

     У своєму виступі   голова профкому лісгоспу С.В. Кравецька відмітила, що за рахунок стабільної роботи підприємства забезпечено виконання завдань колективного договору в цілому.  Особлива увага приділялася соціальному захисту та задоволенню духовних потреб. Торік працівникам підприємства виплачувалися матеріальні допомоги в зв’язку з важкою хворобою, з сімейними обставинами, до  8 Березня, до Дня Перемоги і Дня бухгалтера.  Всім працівникам  надано одноразову матеріальну допомогу на оздоровлення на загальну суму 368 тисяч 394 гривні. До Дня працівника лісу було виплачено кожному працівнику  по 2 тисячі гривень, всього –  154 тисячі гривень.

Робітники повністю забезпечені спецодягом, є аптечки першої необхідності. Відповідно до положення проводилися навчання, інструктажі та перевірка знань з охорони праці.

  На конференції одноголосно було ухвалено колективний договір на 2021 рік, затверджено план відповідних заходів, обговорені соціальні гарантії та виплати працівникам.

У роботі конференції взяв участь і виступив  голова обкому профспілки працівників лісового господарства В. М. Лісовий. Він відзначив злагоджену роботу колективута побажав лісівникам нових трудових успіхів.

Пресслужба Новоушицького лісгоспу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*