У рамках проведення акції «Створюємо ліси разом» узгодили дії з студентами коледжу

  В Україні 1 жовтня стартувала  акція Держлісагентсва “Створюємо ліси разом». У ДП “Кам’янець-Подільське лісове господарство”  розроблено програму дій на час її проведення, тобто на два місяці. Спершу фахівці  підприємства зустрілися з студентами коледжу Подільського державного аграрно-технічного університету. Велася мова про роль та важливість лісів краю, значення праці лісівника в  створенні, охороні та захисті лісових насаджень. Вартові зелених шат ознайомили присутніх з особливостями ведення лісового господарства в межах територій об’єкта природно-заповідного фонду державного значення – Національного природного парку “Подільські Товтри”.

   Майбутнім агрономам  також розповіли про роль лісових насаджень в охороні грунтів та в контурно-меліоративному землеробстві, про обсяги відновлення лісів та завдання, що поставлені Президентом для збільшення лісистості держави.

   Завідувач агрономічного відділення коледжу Інна Федорук і студенти виявили бажання взяти участь у висаджуванні дерев на території Панівецького лісництва. До речі, лісгосп співпрацює з коледжем уже  протягом багатьох років: студенти проходять навчальні та виробничі практики з підготовки робітничої професії ”Озеленювач” на об’єктах підприємства.

Пресслужба Кам’янець-Подільського лісгоспу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*