У СЛАВУТСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ВІДБУЛАСЯ ЗВІТНА ПРОФСПІЛКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ

Відбулася звітна профспілкова конференція  державного підприємства «Славутське лісове господарство». У її роботі взяв участь голова обласної організації профспілки працівників лісового господарства В.М.Лісовий.

      Розглянуто такі питання:

Звіт адміністрації ДП «Славутський лісгосп» про підсумки роботи та виконання Колективного договору за 2018 рік.

Звіт профспілкового комітету про виконання Колективного договору за 2018 рік.

Про затвердження кошторису профкому на 2019 рік та прийняття Колективного договору на 2019 рік.

     З ґрунтовним аналізом роботи адміністрації ДП «Славутський лісгосп» з виконання Колективного договору перед делегатами конференції виступив директор підприємства  Віктор  Сапожнік. Він детально зупинився на економічній складовій роботи трудового колективу, бо вона є основою  виконання заходів Колективного договору і особливо – соціальної захищеності та соціальних гарантій для кожного працівника та ветерана підприємства. Керівник лісгоспу охарактеризував доробок усіх підрозділів та їх керівників щодо спільної роботи з виконання Колективного договору за 2018 рік, окреслив коло питань, над якими слід працювати в 2019 році, аби досягти ще більших результатів на виробництві та в соціальній захищеності всього  колективу.

    Голова профкому підприємства М.Н. Остапчук проаналізував роботу профспілкового комітету, звернувши особливу увагу  на питання соціальної захищеності працівників та пенсіонерів, участі колективу лісгоспу у всіх культурно-масових заходах, обласних та галузевих змаганнях, які ініціювало Хмельницьке обласне управління лісового та мисливського господарства.  Доповідач детально охарактеризував виконання всіх заходів, затверджених у розділах Колективного договору на 2018 рік.

     Віталій  Лісовий зазначив, що попри складну ситуацію в країні, лісівники Славутчини успішно демонструють  ефективнудіяльність. Стабільна робота трудових колективів, високоефективне ведення лісового господарства, зростання добробуту працівників, посилення їхнього соціального захисту – такими були, і будуть головні завдання обласної організації профспілки працівників лісового господарства.

     Робота профспілкового комітету з виконання Колективного договору за 2018 рік визнана задовільною.

     З проектом Колективного договору на 2019 рік виступив заступник директора з фінансово-економічних питань-головний бухгалтер Р.П.Гніздовський.Запропонований  Колективний договір одноголосно прийнято.

Прес-служба Славутського лісгоспу.

DSC_0131DSC_0127 DSC_0129DSC_0120

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*