У Славутському лісгоспі розпочали періодичний медичний огляд працівників

           Звалювання дерев, транспортування та первинна обробка деревини відносяться до робіт, для виконання яких є обов’язковими періодичні медичні огляди працівників.

 Основним завданням медичного огляду працівника є визначення стану його здоров’я, своєчасне виявлення гострих чи хронічних професійних захворювань, встановлення у разі необхідності медичних протипоказань щодо здійснення окремих видів робіт, а також попередження виникнення та розповсюдження інфекційних хвороб, розробка індивідуальних та групових лікувально-профілактичних і реабілітаційних заходів для працівників, які віднесені за результатами медичного огляду до групи ризику. В умовах державного карантину вживаємо всіх заходів, щоб умови праці на робочих місцях не містили загрозу інфікування КОВІД-19.

   На підставі списку працівників, які підлягають медоглядам, у поліклініці Славутської  районної лікарні складено план-графік  проведення, погоджений з роботодавцем і закладом державної санітарно-епідеміологічної служби. За час проходження медичного огляду за працівниками зберігається місце роботи і середній заробіток. Лісгосп за результатами медичного огляду інформує працівника про можливість (неможливість) продовжувати роботу за професією.
Лісгосп має право в установленому законом порядку притягнути працівника, який ухиляється від проходження обов’язкового  медичного огляду
, до дисциплінарної відповідальності, а також зобов’язаний відсторонити його від роботи без збереження
заробітної плати.
Працівники лісового господарства дякують адміністрації за хороше забезпечення динамічного спостереження за станом їх
нього здоров’я в умовах трудового процесу.

   Віктор ГАВУРА,

 інженер з охорони праці.

csm-foto0773-8c2d76cf8d-f4

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*