У Старокостянтинівському лісгоспі дотримуються міжнародних стандартів

     Ліси Старокостянтинівського лісгоспу в 2017році пройшли сертифікацію за міжнародними стандартами Лісової Опікунської Ради (ЛОР). Підприємство отримало сертифікат відповідального ведення лісового господарства (FSC) і проходить щорічне підтвердження відповідності принципам та критеріям організації шляхом аудиту.
     Лісгосп взяв на себе добровільні зобов’язання дотримуватись вимог лісової сертифікації за схемою ЛОР при проведенні рубок. Відвод лісосік , зокрема рубок головного користування, проводить спеціалізована бригада. Щорічна площа суцільних зрубів складає близько 100 га, а площа однієї лісосіки становить в середньому 2,2 га.
    Одним з пунктів вимог при відводі лісосік є збереження під час проведення цих рубок цінних та рідкісних дерев і чагарників, насінників і плюсових дерев, а також важливих для збереження біорізноманіття елементів. Відібрані при переліку дерева з врахуванням їх біологічної стійкості залишаються в непорушному стані та забороняються для рубки. В натурі вони відмічаються стійкою до погодніх умов фарбою для маркування лісу та нумеруються.
     За результатами відбору ведеться польова відомість та складається акт відповідного зразка.
Прес-служба ДП « Старокостянтинівський лісгосп».

img-20201111-141641-3d

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*