У СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ДІЄ ШІСТЬ РЕКРЕАЦІЙНИХ ПУНКТІВ

 

Протягом останніх років рекреація на теренах Старокостянтинівського лісгоспу набрала значного розвитку. Зони відпочинку постійно ремонтують, прикрашають, оновлюють.
Не секрет, що нині відпочивальник вимогливий. Тому рекреаційний пункт має бути комфортним та привабливим. Лісівники намагаються вдовольнити всі смаки. Сучасні рекреаційні пункти облаштовані переважно уздовж автомобільних трас, щоб і  доїзд зручний був, і можливість припаркувати авто була.
На території ДП «Старокостянтинівське лісове господарство» розташовано шість рекреаційних пунктів.
Лісівники дбають, щоб рекреаційний пункт був максимально безпечним не тільки для гостей, а й для самого лісу. Зазвичай, у спекотний період такі зони відпочинку слугують ще й профілактикою та попередженням пожеж у лісових масивах, адже коли поруч – комфорт і зручність, немає потреби діставатися гущавин. А це означає, що люди у лісі не розводитимуть багаття та не викидатимуть недопалки.

Весь цей комфорт лісівники пропонують безкоштовно, тому це є дійсно хорошою перевагою для громадян під час вибору місця відпочинку. Єдиною вимогою є лишень повага та бережне ставлення до зробленого лісівниками.

Прес-служба ДП “Старокостянтинівський лісгосп”.

IMG_20181110_113535 IMG_20190710_124259 IMG_20180901_120944

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*