У Ярмолинецькому лісгоспі турбуються про створення зразкових умов праці та побуту

Під керівництвом директора лісгоспу І.І.Кирилюка  відбулося засідання технічної ради в ДП «Ярмолинецьке лісове господарство».  Її учасники –  головні спеціалісти підприємства, спеціалісти лісогосподарського відділу, адміністратор електронного обліку  деревини, керівники структурних підрозділів, помічники лісничих,  майстри нижніх складів,  інспектор з кадрів, юрист.

    Нарада розпочалася з огляду відремонтованої техніки гаража та приміщення  лазні лісгоспу.  Гарно  обладнані душовий зал,  парильня та басейн справили враження. Присутні  зазначили, що після важкого робочого дня робітники зможуть в належних умовах  відпочити.

  Після екскурсії в адмінприміщенні лісгоспу відбулася техрада.  І.І. Кирилюк проінформував про роботу колегії Хмельницького ОУЛМГ, що відбулася  8 листопада 2018 року.                                      Також детально проаналізовано виконання виробничої програми підприємства за листопад і намітки на грудень, виробництво тріски паливної. Мова йшла й про виконання  програми реалізації продукції побічного користування, виготовлення та реалізацію пиломатеріалів. Велику увагу приділено роботі нижніх складів, підготовці машино-тракторного парку  до роботи в наступному році.Доповідали: головний економіст В.В. Іванова, заступник директора з реалізації М.В. Бас, інженер побічного користування  С.І. Баб”як, головний механік М.О. Панасюк, керівники структурних підрозділів.

  Скрупульозно обговорили ведення лісового господарства за листопад і перспективи грудня. Аналізували заготівлю насіння, посадку лісу та догляд за лісовими культурами й плантаціями ялин новорічних, роботу рейдових бригад й стан ведення мисливського господарства.  Велику увагу було приділено головному користуванню 2019 року ( черговість лісосік, остовблення, під”їздні дороги).Доповідали: головний лісничий Г.П. Писаренко, провідний інженер лісового господарства В.П Левчук, провідний інженер-мисливствознавець С.Є Трачук,                              лісничий Купинського лісництва В.Є. Москалюк, мисливствознавець В.А.Сандурський.

   Вівся предметний аналіз рубок  головного користування, рубок догляду,  переробки деревини й будівництва лісових доріг.   Про це інформували головний інженер В.В. Іванов, керівники структурних підрозділів.

   Провідний інженер  охорони праці С.В. Шутяк розповів про стан охорони праці на підприємстві та готовність до роботи в осінньо-зимовий період.

 .Про  роботу з громадськістю та правову роботу на підприємстві проінформували інспектор з кадрів Н.П. Хоптяр і юрист М.П. Омбиш.

   За результатами обговорених питань  дано доручення та встановлено терміни їх виконання. І.І. Кирилюк  вкотре наголосив на необхідності чіткого виконання договірних зобов’язань,   контролю за якістю продукції та за  рівнем заробітної плати робітників. Про людей потрібно дбати, отже треба, щоб були справний робочий інструмент і зразкові матеріально-побутові умови.

 На техраді також  озвучено основні вимоги  нових національних стандартів, гармонізованих з європейськими, на які лісова галузь переходить з 1 січня 2019 року. З  цього питання вирішено провести додаткові навчання з фахівцями лісгоспу.

  Прес-служба Ярмолинецького лісгоспу.

image6 image1 image2 image3 image4 image5

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*