У Ізяславському лісгоспі висадили 130 тисяч сіянців, які виростили самостійно

В усіх лісництвах Ізяславського лісгоспу кипить лісокультурна робота. Заліснюють ділянки, де завершено лісозаготівельні роботи та проведено очистку від порубкових залишків.

Сіянці для майбутнього лісу  виростили на власному полі дорощування у розсаднику.

Нагадаємо, уже три роки на Хмельниччині працює лісовий селекційно-насіннєвий комплекс з вирощування сіянців із закритою кореневою системою.  У Славутському лісгоспі розмістили лінію, де можуть висівати в мультиплати до 100 тисяч посадкових місць за зміну. А проектна потужність дозволяє отримувати 3,5-4,2 мільйона штук сіянців на рік.  Тож до процесу вирощування посадкового матеріалу долучили ДП «Ізяславське лісове господарство».

Сумарно площа полів дорощування на Хмельниччині становить 5000 квадратних метрів, де можна розмістити близько 1,5 млн сіянців. Цьогоріч у Ізяславському ЛГ змонтують ще одне поле, де вирощуватимуть посадковий матеріал. А впродовж наступних трьох років на підприємстві планують створити ще три поля дорощування сіянців.

Спільними зусиллями працівників усіх структурних підрозділів Ізяславського лісгоспу уже висаджено лісові культури на площі 30 гектарів. Для цього використано 130 тисяч сіянців.

Пресслужба Хмельницького ОУЛМГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*