Фахове вдосконалення кадрів

      Національне представництво  FSC в Україні  провело в Боярці,    на базі Укрцентркадрилісу тренінг «Практична реалізація вимог FSC національного стандарту: розроблення та виконання плану ведення господарства». Від ДП «Ярмолинецьке лісове господарство» участь у ньому взяв провідний  інженер  з лісозаготівель Вадим Куцкий.

      Під час тренінгу  практично опрацьовано вимоги принципів 4, 5, 7 FSC національного стандарту системи ведення лісового господарства для України, зокрема розглянуто теми,  пов’язані з співпрацею з громадами, використанням лісу (вигоди від лісів) та плануванням ведення господарства.

Тренінг проводився у форматі сесій, під час яких спікери викладали навчальний матеріал, пояснюючи при цьому тонкощі та важливі аспекти відповідних принципів ведення господарства. Після кожної сесії учасники тренінгу працювали в міні-групах над різноманітними ситуаційними завданнями, які мали на меті системно та різносторонньо підійти до вирішення зазначених завдань. Отримані результати представники міні-груп презентували за допомогою фліпчарту. Потім розпочалась активна дискусія із учасниками тренінгу та спікерами. Саме під час дискусій учасники заходу опановували тонкощі принципів та інструменти для вирішення можливих спірних чи конфліктних ситуацій, що можуть виникнути під час господарської діяльності.

Після підсумкового оцінювання набутих знань учасникам вручили відповідні сертифікати.

Пресслужба Ярмолинецького лісгоспу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*