Хмельницька обласна профспілка працівників лісового господарства допомагає ЗСУ та переселенцям

У дуже непростий для нас час важливо підтримувати тих, хто зі зброєю в руках боронить Україну від російських військ.  В свою чергу працівники лісової галузі стають плече до плеча із ЗСУ та українським народом на захист держави!

На підтримку української армії Хмельницький обласний комітет профспілки працівників лісового господарства перерахував 20 тисяч гривень Благодійній Організації «Міжнародний благодійний фонд «Повернись живим».

Крім того перераховано 10 тисяч гривень на рахунок Благодійного фонду «Волонтери Поділля» на підтримку ЗСУ і захисників нашого краю.

Працівники обкому профспілки особисто перерахували 5 тисяч гривень на підтримку ЗСУ. Наразі збирають кошти і благодійну допомогу переселенцям, які розмістились у готелі НКЦ «Побужжя».

Голова обласного комітету профспілки Віталій Лісовий зазначає: «Хочу висловити щиру подяку керівництву ОУЛМГ , директорам держлісгоспів, усім лісівникам-членам профспілки галузі за активну участь і допомогу захисникам ЗСУ. Дякую місцевим адміністраціям за допомогу в різних заходах, благодійних акціях, спрямованих на захист  рідного краю і держави від російського агресора!  Прошу в цей непростий час допомагати нашим пенсіонерам, людям похилого віку, ветеранам галузі. Приєднуємося всі до збору і перерахунку коштів на підтримку ЗСУ. Не залишаймося осторонь, перемога буде за нами! Віримо, що з весною в нашій країні настануть світлі сонячні дні!».

Слава Україні! Слава нашим Героям!

Пресслужба Хмельницького ОУЛМГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*