Хмельницьке ЛМГ пройшло контрольний аудит за системою PEFC

Державне підприємство «Хмельницьке лісомисливське господарство» пройшло перший контрольний аудит з одночасним переходом до другої аудиторської компанії на відповідність національному стандарту UA SFM ST 02 Стале лісоуправління за системою PEFC.

В Україні існує повноцінний керівний орган, який відповідає за PEFC – це Асоціація «Національна Система Лісової Добровільної Сертифікації». Аудит проводився компанією BM Certification – це незалежний орган із сертифікації. Здійснював процедуру кандидат сільськогосподарських наук Матейко Іван Михайлович.

В ході аудиту проведено низку польових та камеральних контролів, за результатами яких аудитором складено висновок, що говорить про відмінний стан виконання робіт та успішне управління підприємством.

Сертифікація ланцюга поставки підтверджує, що деревина, яка використовується у виробництві, постачається із відповідально керованих лісових господарств і простежується у всіх виробничих та торгових процесах – від керівника лісового господарства до виробника кінцевої продукції.

Сертифікуючи ланцюги поставок відповідно до стандартів PEFC, підприємство демонструє свою прихильність до відповідального та успішного управління та обслуговування ланцюга поставок.

Це забезпечить підприємству:

  • додану вартість для продукції;
  • підвищення конкурентоспроможності та доступ до нових ринків;
  • відповідність законодавству;
  • простежуваність джерел матеріалів;
  • можливість використання знаків та ярликів PEFC;
  • гарантію того, що сертифікована продукція, яку ми пропонуємо, походить із екологічно чистого, соціально справедливого та економічно-керованого лісового господарства, яке буде екологічно-функціональним та життєздатним у майбутньому;
  • можливість нашим клієнтам сприяти збереженню навколишнього середовища та сприянню економічній стабільності.

Пресслужба Хмельницького ОУЛМГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*