Хмельницькі лісівники обговорили на нараді важливі питання

Під головуванням начальника управління Петра Пешка в Хмельницькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбулася виробнича нарада з участю директорів, головних інженерів підприємств та спеціалістів управління.
Головний спеціаліст з питань персоналу Людмила Красова проінформувала про стан кадрового забезпечення та правові аспекти з управління персоналом на лісогосподарських підприємствах та в установі. Вона зазначила, що відбуваються якісні зміни в кадровому складі. Так, фахову освіту мають 90 відсотків керівників і спеціалістів. Це на 6 відсотків більше, ніж було рік тому. А в державній лісовій охороні фахову освіту мають 92 відсотки працівників. Цей процент виросте найближчим часом, адже 20 чоловік здобувають лісівничу професію в середніх та вищих навчальних закладах.
Важливим сегментом кадрової роботи є діяльність шкільних лісництв, яких маємо 42 і де ази лісівничої справи освоюють майже 930 учнів. Тут плекається надійний кадровий резерв.
Головний спеціаліст-юрисконсульт Ярослав Втерковський доповів про стан військового обліку та бронювання військовозобов’язаних на підприємствах управління. Також він зупинився на недоліках у роботі, вказав шляхи їх усунення.
Заступник начальника управління-начальник відділу використання лісосировинних ресурсів Юрій Безноско глибоко, в розрізі кожного підприємства проаналізував ефективність використання лісосировинних ресурсів від заготівлі деревини й до її переробки й реалізації продукції. Зазначалося, що переробка деревини на власних потужностях торік зросла вдвічі. За дев’ять місяців цього року випуск продукції збільшено ще на 30 відсотків. Керівництво управління націлює підприємства на підвищення продуктивності й зменшення собівартості продукції в цехах переробки деревини.
Майже втричі зріс випуск тріски паливної, якої цього року вже заготовлено 10 тисяч тонн. Вдвічі збільшився випуск недеревної продукції й декоративного посадкового матеріалу. Ці напрямки діяльності слід і далі розширювати.
Виступаючий детально зупинився на роботі інтернет-магазину, подав чимало слушних пропозицій для удосконалення його діяльності. щоб реалізовувати через інтернет весь спектр продукції, що випускають лісгоспи.
Начальник управління Петро Пешко задав тон продуктивній дискусії про підвищення ефективності господарювання, здешевлення собівартості продукції завдяки повсюдному впровадженню механізації. Виступаючі подали чимало пропозицій, які буде узагальнено й взято до виконання.
На колегії розглянуто й низку інших питань діяльності підприємств. Перший заступник начальника управління Павло Золотий зупинився на підготовці до осінньої лісокультурної кампанії та до лісовпорядкування, заготівлі лісового насіння, на необхідності посилення охорони лісу від незаконних рубок. Заступник начальника управління Володимир Колесник звернув увагу на проблемні питання в охороні праці, на підготовку до роботи підприємств у осінньо-зимовий період.
Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ.

IMG_0011

IMG_0014

IMG_0017

IMG_0019

IMG_0021

IMG_0010

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*