Хода миру та злагоди

Працівники ДП «Ізяславський лісгосп»  взяли участь у ході Миру та злагоди на  підтримку моряків Військово-Морських Сил Збройних Сил України, яка відбулася з ініціативи голови Ізяславської районної державної адміністрації, депутата Хмельницької обласної ради Бориса Яцкова.

Стартував захід біля  приміщення  районного Будинку культури, від якого вулицями Шевченка та Грушевського колона людей вирушила до площі Героїв Майдану. На чолі колони військовослужбовці пронесли державний Прапор України та прапор Військово-Морських Сил України. У патріотичній ході взяли участь керівники Ізяславської районної державної адміністрації, духовенство, делегації установ, підприємств та організацій Ізяславського району, учнівська молодь, громадські активісти, представники сільських рад Ізяславщини, жителі району.

На площі Героїв Майдану відбулася міжконфесійна молитва за швидке звільнення полонених моряків,  військовослужбовців Збройних Сил України, за всіх тих, хто стоїть на варті миру, свободи, незалежності та територіальної цілісності України.

Прес-служба Ізяславського лісгоспу.

6 1 2 3 4 5

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*