Цех переробки деревини працює ефективно

Переробка деревини є вагомою частиною виробничої діяльності Ізяславського лісгоспу. Для стійкого нарощування обсягів переробки та освоєння випуску нових видів продукції, яка користується попитом на внутрішньому та зовнішньому ринках,  у 2017 році було розширено цех та оснащено сучасним високопродуктивним стрічкопильним верстатом «Мебор». Тут також експлуатуються імпортні стрічкопильні верстати «Мініпрофі-900», «Вуд-Майзер», вертикально-стрічкопильний верстат «Центауро», багатопильний верстат «Пауль», торцовочні верстати «Мост», поздовжній прирізний верстат з лазерним прицілом КД-700, три сушильні камери «Хамеч». Високу якість розпилювання деревини на пиломатеріали забезпечує дільниця підготовки круглих та стрічкових пил, яка оснащена обладнанням, що відповідає сучасним вимогам.

У цеху  торік перероблено 13568 кубометрів низькосортної деревини, з якої випущено 6968 обрізних та необрізних пиломатеріалів. Також отримано 4372 кубометри дров’яних відходів, які реалізовуються для населення та організацій як паливо. В основному виготовлена продукція експортується таким іноземним споживачам, як  ASTEO INTERNATIONAL(FZE), “RETIM EUROPE OU”, SIA ” GLOBAL TRADE DEVELOPMENT Co.”,  SA “AVANTAJ-AV”.

За 2018 рік експортовано 5622   кубометри (в тому числі 489  кубометрів сухих пиломатеріалів) на суму 17,448 мільйона гривень. На внутрішній ринок реалізовано 888 куб м пиломатеріалів на суму 1,337 мільйона гривень.

Переробка сухостійної  деревини дає додаткові кошти для забезпечення виконання комплексу лісогосподарських робіт, а також кошти для сплати податків та виплати гідної заробітної плати.

Зараз у цеху переробки деревини працює 40 чоловік. Очолює цей виробничий підрозділ понад  17 років досвідчений спеціаліст Анатолій Мартинов.

Прес-служба Ізяславського лісгоспу.

25-e1499942553264Виробничий процес в цеху переробки деревини ДП !Ізяславське ЛГ!17-e1499942544651

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*