ЦІКАВИЙ І КОРИСНИЙ СЕМІНАР

У  Хмельницькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбувся семінар з працівниками кадрових, юридичних  служб та голів профкомів підвідомчих підприємств. Відкриваючи семінар, т.в.о. начальника управління Павло Золотий побажав усім присутнім якомога більше дізнатися нового в законодавстві та поділитися своїми знаннями.

На семінар були запрошені фахівці, які виступили із змістовними повідомленнями.

Так, представник пенсійного  фонду у Хмельницькій області Юлія Ковальчук  роз»яснила   положення  Закону України  «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» щодо порядку обрахування стажу й пенсійного віку та про зміни, які пропонується внести.

Заступник обласного військового комісара Віктор Дрогайцев детально зупинився на розгляді Закону України  «Про військовий обов’язок і військову службу» та зміни в законодавстві..

Голова обкому профспілки працівників лісового господарства Віталій Лісовий  говорив про роль та дії профспілок напередодні прийняття Закону України «Про пенсійну реформу» та Закону  «Про внесення змін до Кодексу Законів про працю України».

Юрисконсульт Ярмолинецького лісгоспу Максим Омбиш розповів про Всеукраїнський семінар працівників служб управління персоналом Держлісагентства України, який відбувся на базі Закарпатського ОУЛМГ.

Головний спеціаліст- юрисконсульт ХОУЛМГ  Ярослав Втерковський акцентував увагу на  актуальних  питаннях, що хвилюють працівників кадрових та юридичних служб, а саме: здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю; робота за цивільно- правовими договорами; порядок зберігання документів , що містять службову інформацію; державний нагляд у сфері господарської діяльності та інше.

На запитання учасників семінару виступаючі дали вичерпні відповіді.

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ.

IMG_1358 IMG_1367

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*