Цілющий та повністю натуральний: лісівники Ярмолинеччини заготовляють мед ?

У Зіньківському та Сатанівському лісництвах Ярмолинецького лісгоспу збирають лісовий мед. Цілющий, із лісового різнотрав’я, квітів, дерев і кущів.

Пасіки лісництв налічують понад 80 бджолиних сімей. Вулики лісівники розмістили поблизу полів. Зараз – активно квітне соняшник. Тому й мед – сонячний, натуральний та якісний.

Доглядають за бджолами у лісництвах справжні знавці медової справи – Павло Ковальський та Михайло Коник. Розповідають: «Лісовий мед є джерелом різноманітної кількості вітамін: В1, К, В2, С, В6, А, РР, Е».

Лісовий мед зараховують до елітних сортів екстра-класу, що дійсно виправдано. Варто спробувати лише ложечку ароматного нектару.

Лікарі рекомендують вживати лісовий мед щодня – корисні властивості нектару благотворно впливають на всі системи і органи людського організму. Він підвищує рівень гемоглобіну, добре впливає на роботу кровоносної, травної, нервової, імунної та дихальної систем. Регулярне вживання меду позбавляє від безсоння, покращує настрій, лікує депресію, стрес, усуває нервову напругу.

Бджільництвом у лісі займаються 5 лісгоспів Хмельницького ОУЛМГ: Кам’янець-Подільський, Летичівський, Старокостянтинівський, Хмельницький та Ярмолинецький. Минулого року підприємства взяли з пасік майже 3 тисячі кілограмів меду.

Бажаєте скуштувати??? Придбати лісовий мед можете у нашому лісовому інтернет-магазині https://kmlisshop.org.ua/

? Смакуйте з користю!!!

Пресслужба Хмельницького ОУЛМГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*