Шановні працівники та ветерани лісової галузі Хмельниччини!

З особливою радістю хочу привітати Вас усіх

з нашим спільним професійним святом  –  Днем працівника лісу!

 Щорічно, кожної третьої неділі  вересня  в Україні  вшановують працю  лісівників, людей які  справою свого життя  обрали одну з найгуманніших  і найблагородніших  професій  ростити, доглядати і оберігати найцінніший  природний  дар землі – ЛІС.

Примножуючи   своєю невтомною  і наполегливою  працею  лісовий  фонд Хмельниччини і України  загалом, Ви  забезпечуєте надійний  захист  лісових угідь,  поліпшуєте  екологічний  стан довкілля, нарощуєте  випуск лісопродукції.  Мені   сьогодні  приємно  констатувати, що не зважаючи  на всі   економічні  негаразди  ми з Вами  зуміли   виконати весь  запланований  основний   комплекс  лісогосподарських робіт, зберегти  наші колективи, наростити  об’єми посадки нових лісів.  Переконаний, що Ви й надалі  робитимете гідний  внесок  в соціально-економічний  розвиток нашої  держави та збереження її  природних ресурсів.

Тож  прийміть, дорогі мої колеги, в день нашого   професійного свята щиру подяку  за Вашу   самовіддану, щоденну  працю.

Особлива  подяка – нашим  ветеранам  галузі.  Більшість   із яких   і сьогодні  в  трудовому  строю,  охоче  діляться  з молоддю  своїми  професійними  секретами  та життєвим досвідом.

Щиро дякую всім  працівникам лісу, які зі зброєю в руках сьогодні захищають нашу  державу від агресорів і сепаратистів і тим хто вніс свій посильний матеріальний  внесок  на підтримку  наших воїнів та патріотів в зоні АТО.

Міцного  здоров’я,  щастя, злагоди, миру  та достатку Вам  і  Вашим родинам.    Успіхів в усіх Ваших справах  та вагомих  трудових досягнень.

З повагою, начальник Хмельницького

обласного управління лісового

та мисливського господарства                  В.Лісовий   

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*