Шануймо природу і людську працю!!!

Ось і завершився сезон літнього відпочинку та екскурсій. Співробітники Національного природного парку «Мале Полісся» провели цьогоріч десятки екскурсій теренами Парку. Сотні школярів та дорослих мали змогу пройтися мальовничими куточками, відвідати екологічну стежку та інші об’єкти природо-заповідного фонду, а також збагатитися знаннями про природу Поліського краю.

Оскільки погодні умови погіршилися, то для збереження в належному стані інформаційних стендів, які розміщенні на маршруті екологічної стежки «Перлина Славутчини», працівники Парку днями їх демонтували.

Нагадаємо, що екологічна стежка на території гідрологічного заказника Голубе озеро створена колективом Національного природного парку «Мале Полісся» за фінансової підтримки громадської організації «Інститут солідарності громад Романа Мацоли».

Під час демонтажу стендів ми із сумом спостерігали наслідки діяльності відпочивальників – гори сміття, поламані стенди, понівечені столи і лавки.

До того ж нам було дуже неприємно, проводячи екскурсію екологічною стежкою, говорити допитливим школярам: «Дітки, а ось тут мав бути стенд під назвою «Історія рідного краю», але, на жаль, його знищили». Можливо завтра і ваша дитина прийде на екскурсію і побачить, чи точніше не побачить того, що було зроблено для наочного пізнання нею природи.

Працівники НПП вкотре закликають відвідувачів бережно ставитися до об’єктів  туристично-рекреаційної інфраструктури Парку; не руйнувати те, що  зроблено для  комфортного відпочинку людей та не залишати після себе сміття, різний непотріб!

О.МНЮХ, 

старший науковий співробітник НПП «Мале Полісся».

DSC_6918 DSC_6924 viber image2 viber image3 viber image5

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*