Шепетівські освітяни занесли на Дошку Пошани зразкове учнівське лісництво «Пліщинське»

З нагоди  Дня працівників освіти зразкове учнівське лісництво «Пліщинське» Пліщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Шепетівського району та державне підприємства «Шепетівське лісове господарство» занесені на Дошку Пошани «Кращі освітяни району».

Такої честі колектив юних лісівників, який незмінно очолюють відомий в Україні педагог-новатор і ентузіаст лісової педагогіки, вчитель хімії Микола Андрійович Зведенюк та його сподвижник – лісничий Пліщинського лісництва Михайло Вікторович Савчук, удостоєний за результативну участь у профільних заходах всеукраїнського та міжнародного рівнів, за створення заповідного урочища Адамове займисько та шкільного дендропарку.

Значною мірою учнівське лісництво зобов’язане здобутками своїм шефам-наставникам ДП «Шепетівське лісове господарство», колектив якого очолює Володимир Михайлович Сасюк.

Завдяки постійній турботі  підприємства про навчальну  матеріальну базу для школярів та  потужній підтримці школи, Пліщинська ЗОШ І-ІІІ ступенів має кабінет лісознавства, красивий шкільний дендропарк, добре знане в Україні та за її межами учнівське лісництво, яке стало кузнею майбутніх  лісогосподарських і  наукових кадрів. Адже лісгосп дбає про направлення на навчання, отримання лісогосподарської професії і працевлаштування вихованців учнівського лісництва.

Сьогодні юні лісівники мають у своїй скарбничці багато високих нагород міжнародного і національного рівнів, як володарі Гран-прі та неодноразові переможці всеукраїнських зльотів учнівських лісництв закладів освіти – грамоти, дипломи, свідоцтва й цінні подарунки від їх організаторів.

Місцева влада також не залишає без уваги цей дитячий колектив, а його керівника в 2006 році відзначила премією імені письменника Миколи Островського, а в 2016 році Верховна Рада України нагородила Миколу Андрійовича Зведенюка Грамотою «За заслуги перед Українським народом».

  Більш детально про зразкове учнівське лісництво та численні досягнення його юних лісівників і наставників можна довідатися на сторінках ілюстрованої навчальної книги «Живі смарагди Шепетівщини» й науково-популярного видання «Ліси Хмельниччини» та в мережі Інтернету.

Олена Зотова,

методист Хмельницького ОЕНЦУМ.

Диплом про ДП Свідоцтво Зразкового учнівського лісництва Пліщинської ЗОШ І-ІІІ ст. Фото до Диплома

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*