Школярам було цікаво в лісгоспі

З 9 по 15 вересня в Україні триває акція «Лісівничий тиждень», приурочена до професійного свята лісівників. Вона покликана привернути увагу до лісового господарства, важкої праці лісівників, до збереження й охорони лісів. Хмельницьке обласне управління лісового та мисливського господарства разом зі всіма лісгоспами Хмельниччини, а також департамент освіти і науки облдержадміністрації і його структурні підрозділи в районах активно долучилися до акції.
Старокостянтинівський лісгосп також добре підготувався до лісівничого тижня. Днями вартові зелених шат на чолі з лісничим Самчиківського лісництва Володимиром Маркевичом  зустрілися з вихованцями Самчиківського шкільного лісництва. Дітям було прочитано лекцію під відкритим  небом, присвячену  веденню лісового господарства та вирощенню садивного матеріалу зокрема.
Учні відвідали контору лісництва, ознайомилися з машинами та механізмами, що використовуються при виконанні лісогосподарських робіт. Вони також побували на тепличному господарстві, де дізналися про основні способи та методи вирощення лісового та декоративного садивного матеріалу.
Проведений захід ознаменував собою як початок лісівничого тижня, так і початок співпраці між школою та лісгоспом на весь наступний навчальний рік.
Прес-служба Старокостянтинівського лісгоспу.
изображение_viber_2019-09-09_12-59-06

изображение_viber_2019-09-09_12-59-25

изображение_viber_2019-09-09_12-59-12

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*