Школярі Хмельниччини підтримали лісівничий флешмоб #Все_починається_з_насінини

Насіннєвий флешмоб #Все_починається_з_насінини набирає обертів. До нас уже надходять світлини, як хмельничани долучаються до ініціативи.


На фото – вихованці одного з ліцеїв області. Діти разом із вчителями садили насіння персика, вишні та абрикоси. Місце для посадки обрали неподалік навчального закладу – на відкритій галявині. Кажуть, що через декілька років ходитимуть на перекус під час перерв.

Насправді ж, це не просто участь у флешмобі… Це значно більше: прищеплення дітям любові до природи та виховання екологічної свідомості.

Дякуємо за участь!!! Ви – прекрасні!?

Збирати насіння фруктів та висаджувати його у місцевостях, де немає фруктових дерев, пропонують лісівники Хмельниччини всім, хто дбає про природу. Таким чином кожен охочий може долучитися до флешмобу, ідею якого ми запозичили в інших країнах.

Мета флешмобу полягає в тому, аби під час сезону фруктів не викидати насіння чи кісточки з плодів, а збирати його та висаджувати. Далі викладіть фото у соціальні мережі, додайте хештег #Все_починається_з_насінини та позначте нашу сторінку.

Пресслужба Хмельницького ОУЛМГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*