Шкільне лісництво «Паросток» – надійний помічник

Ось уже 14 років при Михлянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів успішно функціонує шкільне лісництво «Паросток», вихованці якого є першими і надійними помічниками працівників ДП «Ізяславський лісгосп».
Діяльність дитячого формування спрямована на виховання в учнів екологічного мислення, розуміння важливого значення лісу в житті людини. Під час навчання хлопчики і дівчатка одержують цікаву інформацію про ліси рідного краю та їх значення, проблеми догляду за ними, збереження і захисту від пожеж, хвороб та браконьєрів.

Вони також із завзяттям допомагають лісівникам садити дерева, доглядають за мурашниками, допомагають птахам, займаються іншими лісогосподарськими справами.
У школі обладнали спеціальний кабінет лісівництва. Учням закуплено спеціальну уніформу, в якій вони беруть активну участь у Всеукраїнській акції «Майбутнє лісу – у твоїх руках!», під час якої вони висадили культури дуба звичайного, сосни, модрини.
Позитивно оцінює діяльність школярів лісничий Михельського лісництва Ігор Ігорович Мартинов. Згадує, як минулого року вони допомагали лісівникам у зборі лісового насіння, доглядали лісові культури.
Крім всього сказаного, михлянські школярі доглядають за сіянцями у розсаднику, беруть участь у рубках догляду за молодняком, оформленні наочної агітації, вивчають червонокнижні рослини.
За роки існування учнівського лісництва його вихованцями створено чимало лісових культур. Тепер мрія кожного учасника акції – через багато років приїхати у ліс, закладений власними руками, і відчути гордість за власне творіння і благородну справу збереження зеленого світу.
Безсумнівно, діяльність шкільного лісництва відіграє важливу роль в профорієнтації учнів. Частина з них обов’язково стане спеціалістами лісового господарства, як колишні випускники навчального завладу -начальник відділу лісового господарства Віталій Зайчук, інженер лісового господарства Олександр Калитюк, помічник лісничого Лютарського лісництва Олександр Палічук, старший майстер лісу Олександр Клімчук.

Прес- служба ДП “Ізяславський лісгосп”.

DSC_1115 DSC_1099 DSC_10681 DSC_0047

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*