Щиро вітали дев’яносторічного ветерана

Сергій Семенович   Панчук з Лисогірки Летичівського району вже давно на пенсії, але зроблене ним продовжує служити людям. Для колег-лісівників він – скарбниця безцінного досвіду, яким користуються й досі.    Днями в житті ветерана відбулася знакова подія: йому виповнилося 90!

Оминути увагою таку дату лісівники ДП «Летичівський лісгосп» не могли. Підготувалися заздалегідь: вітальна листівка, подарунки, конверт з грошовою винагородою, квіти…    «Це свято не лише Вашої родини, а всього нашого лісгоспу, – говорив у вітальному слові головний лісничий підприємства О.В.Штойко, – Лісові культури, створені вашими руками, й досі приносять користь господарству, а вашими мудрими порадами й досі користуються молодші лісівники».

До вітань приєдналися голова профкому підприємства Л. В. Войтина та лісничий Головчинецького лісництва М. Й. Дмухівський.

А говорити було про що. Ювіляр має понад 50 років трудового стажу! Все свідоме життя віддане ним лісовому господарству. До лісника Панчука їхали і йшли. Він охоче навчав молодих лісівників премудростям лісівничим, бо був умілим фахівцем лісівничої справи, а ще – столярних робіт майстром. Його умілими руками зроблені дах у приміщенні Головчинецького лісництва, вікна, двері. Чимало довелося на віку виростити дерев.   В трудовій книзі теж лише два записи. Прийнятий на роботу в лісгосп і звільнений, в зв’язку з виходом на пенсію. Перерва – служба в армії.

Чотири роки, як нема поряд вірної порадниці, дружини Олександри Пантелеймонівни В злагоді 62 роки прожили. Побудували добротний будинок, виховали синів – Олександра та Валерія. Обоє в роботі схожі на батька. Старший працював у сільському господарстві, молодший – теж у лісництві. Гордиться ювіляр чотирма онуками, підростають на очах чотири правнуки.    «Дуже добре, коли глибока старість застає серед дітей, – про це говорила у своєму вітанні голова районної ветеранської організації Г.П. Чекерда. – Ваше щастя в дітях, а воно, як відомо з неба не падає, його треба заслужити». Галина Петрівна теж не з порожніми руками приїхала на ювілей, від ветеранської привезла квіти й гостинці.   А староста села Лисогірка Е. Т. Мазур після своїх вітань повідомила, що ювіляра – найстаршого у селі чоловіка з самого ранку вітала церковна громада, прихожанином якої він є.

 

Прес-служба Летичівського лісгоспу.

03-09-2020-57 03-09-2020-1-3d

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*