ЩОБ НЕ ВИНИКЛА ЛІСОВА ПОЖЕЖА

Через довготривалу суху погоду  в лісах ДП «Шепетівське лісове господарство» встановило найвищий (п’ятий) клас пожежної небезпеки. Для мінімізації можливих негативних наслідків надзвичайних ситуацій та запобігання виникненню лісових пожеж на території області  зараз  забороняється в’їзд на територію державного лісового фонду транспортних засобів (за винятком тих, що ви­користовуються для лісогосподарських робіт та спецавтомобілів). А також обмежується відвідування лісів населенням у пожежонебезпечний період.

Майже всі пожежі у лісових масивах трапляються через людську недбалість під час відпочинку, збору ягід. Тому лісівники Шепетівщини звертають увагу громадян на дотримання правил поведінки у лісі. Нехтування Правилами пожежної безпеки призвело до 15 випадків лісових пожеж на площі 9,58 га.

Аби запобігти лихові, цього року було створено 118 км мінералізованих смуг та проведено догляд за вже існуючими уздовж 186 км, перекрито 53 лісових дороги й виставлено наочну агітацію на протипожежну тематику.

Лісівники краю працюють у посиленому режимі, цілодобово чергує рейдова бригада підприємства, до складу якої, крім працівників державної лісової охорони, входять співробітники пожежно-рятувальної служби та право­охоронних органів. Крім цього функціонує і обласна рейдова бригада.

Державне підприємство «Шепетівське лісове господарство» звертається до усіх громадян з проханням: перебуваючи на відпочинку в лісі, будьте пильними і дотримуйтеся Правил пожежної безпеки. А також нагадує, що згідно зі ст. 77 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачається штраф за порушення вимог пожежної безпеки у лісах.

Про виявлення лісової пожежі просимо повідомляти за телефонами: 101, 4-17-51або 067-987-85-40.

О.ЗАБЛОЦЬКИЙ,

головний лісничий

ДП «Шепетівський лісгосп»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*