Щоб не допустити пожеж

З настанням пожежонебезпечного періоду    ДП «Старокостянтинівське лісове господарство» просить голів об’єднаних територіальних громад, сільських та селищних рад, керівників сільськогосподарських  підприємств і організацій на підвідомчим і ввіреним їм територіям не допускати випалювання стерні та сухих багаторічних трав, побутового сміття,  відходів виробництва, особливо на територіях, що  безпосередньо прилягають до лісових масивів підприємства.

 Найбільших збитків лісовому господарству завдають пожежі, ймовірність яких значно збільшується при настанні спекотної та посушливої погоди. За лічені хвилини знищуються насадження, які вирощувалися десятиріччями, при цьому пошкоджуються лісові масиви, рослинність, гинуть дикі тварини, птахи, комахи.

 З метою виявлення та притягнення до адміністративної відповідальності порушників правил пожежної безпеки в лісгоспі створено відомчу пожежну охорону. Вона спільно з працівниками поліції веде патрулювання лісових масивів.  Порушники правил пожежної безпеки будуть притягуватися до адміністративної відповідальності згідно зі  ст.77 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

         Тому ще раз нагадуємо – пожежу легше попередити, ніж загасити!

         Тільки спільними зусиллями ми зможемо зберегти ліси від вогню!

У разі виявлення загорянь в лісових насадженнях просимо повідомляти оперативного  чергового  підприємства за  тел. 3-23-73  або  пожежну  частину за тел. 101

Адміністрація  ДП «Старокостянтинівське лісове господарство». 

image2 image1                                        

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*