ЮВІЛЕЇ У КОЛЕКТИВІ

День народження – це завжди приємно, адже лише раз на рік. Ювілей – приємно вдвічі.  Цього дня вітають не лише рідні, а і друзі,  колеги.

  У державному підприємстві «Летичівське лісове господарство» цінують людей праці. Голова профкому Л.В.Войтина такі дати тримає під особливим контролем: готує завчасно святкові листівки, повідомляє у колективі. Прізвища іменинників місяця зі словами вітань розміщені на стенді оголошень.

  На хорошому підприємстві і з основними завданнями справляються вчасно, і будні уміють перетворювати в свято.  Так, нещодавно п»ятдесятирічний ювілей відзначав  Сергій Іванович Ситник. І хоч у день народження імениннику належить вихідний, зранку винуватець свята був серед колег – бригади з ремонту опалювальної системи. Разом з ними  Ситника вітав ікерівний та інженерно-технічний склад господарства. Конторські по-своєму: з повагою ставляться до Сергія Івановича, поважають не лише за те, що від кочегара  залежить тепло в адмінприміщенні. «Просто він дуже добрий», – кажуть про нього.  В бригаді ж зовсім по-домашньому старші і молодші кличуть його «Сірожкою».

  Сергій Іванович у лісовому господарстві трудиться лише дев’ять років. Розпочав із заготівлі дров у лісоцеху. Потім  був лісорубом. І вже п’ятий рік влітку він у будівельній бригаді, взимку – кочегарить.

     А днями вітали ще зовсім молодого ювіляра –  тридцятирічного Олександра Сергійовича Костюка.   На підприємстві  він розпочав трудовий шлях з посади майстра лісового розсадника Бохнянського лісництва.   Зараз Олександр Сергійович  – головний інженер державного підприємства «Летичівське лісове господарство».

       Від колективу ювілярам  було вручено вітальні листівки, подарунки, конверти з грошовими винагородами, грамоти за сумлінну працю на виробництві.  Зичила щастя, успіхів, достатку. «Нехай радують дружини, доньки» – таке побажання прозвучало для обох ювілярів, в обох – доньки. Різні за віком,як і ювіляри, але донечки – сонечки…

Прес-служба Летичівського лісгоспу.

IMG_20181108_094429289 ???????????????????????????????

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*