ЮВІЛЯР ІЗ ШОФЕРСЬКОГО КОЛЕКТИВУ

У державному підприємстві «Летичівське лісове господарство» трудиться  22 водії. Є молодші, старші, працюють й пенсіонери. Всі вони різні за складом свого характеру, але одностайні у ставленні до  обов’язків. Одним словом – професіонали.

Вважає, що пощастило йому з колективом  ювіляр Микола Степанович Кравчук. Заслуга у цьому, звичайно в першу чергу, керівництва підприємства. Багато зусиль доклав для цього попередній керівник лісгоспу В.М. Сивун. Прагнув Василь Михайлович, щоб гідно оплачувалася нелегка праця шофера. А саме це в першу чергу і приваблює до роботи. Людяність і високі заробітки  стримують шоферів підприємства від пошуків «кращого хліба» і при нинішньому керівництві. Це думка не лише Миколи Степановича, одностайні в цьому всі шофери.

М.С.Кравчуку – 60. Приємно досвідченому шоферу, що саме у цьому колективі допрацював до пенсійного віку. А от чи йтиме на заслужений відпочинок – ще поміркує…   У ДП «Летичівський лісгосп» він з 1999 –   21 рік! День у день зі Снітівки до Летичева Микола Степанович  дістається до роботи. І жодного разу не пошкодував про це. Хоч була можливість і в Летичеві придбати житло, але навіщо? Спочатку автобусом діставався з друзями, тепер – на власному автомобілі.

З роками Микола Степанович переконався: не важливо – де жити, важливо – з ким. А з дружиною йому поталанило, добра, розуміюча, турботлива. Незабаром – 40 років, як разом. У всьому ладять. Виховали славних дітей, тепер всю любов вкладають в онуків. Їх у подружжя аж четверо.

Вітаючи М.С. Кравчука з ювілеєм, колеги, вся лісівнича сім’я підприємства побажали йому довгих літ життя, щастя, здоров’я. З роси і води Вам, Миколо Степановичу!

img-6850-f6

 

 

 

 

 

Прес-служба Летичівського лісгоспу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*