Юні нетішинські природолюби провели операцію «Жолудь»

У День позашкілля, 25 вересня педагоги й вихованці комунального позашкільного освітнього закладу «Центр туризму і краєзнавства учнівської молоді» міста Нетішина  відзначили свято  особливо – власноручною працею. Члени гуртків «Юні лісівники», «Юні охоронці природи», «Екологічне краєзнавство» (керівник гуртків Аліна Біла) та  «Джура» (керівник гуртка Сергій Новіцький)  провели  операцію «Жолудь».

Природничий напрямок роботи у закладі традиційний, адже тут багато років поспіль під керівництвом  лісівників Славутського лісгоспу успішно працює Нетішинське учнівське лісництво, а команда його вихованців  торік гідно представляла юних лісівників Хмельниччини на ХVІ Всеукраїнському зльоті учнівських лісництв загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів, що відбувся на Житомирщині.

А в цьогорічний День позашкілля у мальовничому Кривинському парку, де росте багато  могутніх і красивих дубів, вихованці закладу не лише помилувались осінніми барвами природи, а й під керівництвом свого наставника-лісівника  Андрія Ткачука визбирали під деревами жолуді. Всі працювали дуже дружно й результативно, добре знаючи, що  долучаються до  важливої справи – збирання жолудів для вирощування нових лісових насаджень і покращення навколишньої природи.

За дві години  трудолюбива команда юних природолюбів назбирала три великих мішки жолудів загальною вагою  120 кілограмів. За роботою час промайнув дуже швидко і педагоги з дітьми й не помітили, що пора уже додому.  В закладі усіх чекав ще й приємний сюрприз. Славко Білоус -вихованець гуртка «Природа рідного краю» (керівник Людмила Троцик) –  разом із батьком самостійно назбирали й власноручно привезли ще 50 кг жолудів.

Лісничий Нетішинського лісництва ДП «Славутське лісове господарство», Андрій Ткачук,  який багато років опікується юними  лісівниками, від імені своїх колег і дирекції підприємства щиро подякував за сумлінну й плідну роботу колективу вихованців закладу та їх педагогам.  А дирекція й педагоги комунального позашкільного освітнього закладу «Центр туризму і краєзнавства учнівської молоді» міста Нетішина вкотре висловили  вдячність лісничому за зразкову організацію спільного заходу, за автобус, за супровід та турботу про дітей.

                               Олена Матус,

директор ЦТКУМ міста Нетішина.

Операція ЖОЛУДЬ. 1 ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? Операція ЖОЛУДЬ. 4 ???????????????????????????????

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*