Якісний садивний матеріал – запорука високопродуктивного лісу

У лісовому селекційно-насіннєвому комплексі з вирощування сіянців із закритою кореневою системою, що функціонує у Славутському лісгоспі, розпочали висівати насіння  хвойних порід.

Працівники підприємства та НПП «Мале Полісся» висіяли у мультиплати близько 25 тисяч штук сіянців ялини європейської. Посівний матеріал розмістили у теплицях для подальшого проростання.

Згодом в лісгоспі продовжать посів насіння головних лісоутворюючих порід: сосни звичайної, дуба звичайного, ялини та модрини європейської.

Якісний садивний матеріал – запорука високопродуктивного лісу. Тож лісівники Хмельниччини працюють на результат – вирощують якісний садивний матеріал, який дасть змогу збільшити агротехнічні терміни висаджування на лісокультурних ділянках нашої області та реалізовувати сіянці по всій Україні. Адже потужностей лісового селекційно-насіннєвого комплексу вистачає, аби забезпечити посадковим матеріалом усю Хмельниччину та сусідні області.

Нагадаємо, за три роки у Славутському та Ізяславському лісгоспах виростили понад 2 млн сіянців головних лісоутворюючих порід із закритою кореневою системою. Тепер же 2 мільйони сіянців планують виростити за один 2022 рік. А в перспективі наростити щорічні обсяги до 4 мільйонів.

Пресслужба Хмельницького ОУЛМГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*