Як колектив Шепетіського лісгоспу працює на перемогу…

Українсько-російська війна триває вже 27 довгих днів, які докорінно змінюють життя кожного мешканця країни і водночас, як ніколи, гуртують громади. «Шепетівський лісгосп» теж не лишився осторонь, а навпаки, ще більш сприяє зміцненню передової економічних рубежів, допомагає українській армії, надає гуманітарну підтримку переселенцям.

– Незважаючи на складне сьогодення, ДП «Шепетівський лісгосп» постійно працює у напрямку реалізації деревини, пошуку переробників лісопродукції, регулярно сплачує податки
до бюджетів усіх рівнів, – зазначає Володимир Сасюк, директор лісового господарства.

За березень підприємство сплатило до державного бюджету 3 мільйони 142 тисяч гривень, а єдиного соціального внеску – 332 тисяч гривень. Також до місцевого бюджету, як ПДФО, перераховано 295 тисяч гривень.

– Коли кожен на своєму місці займається професійною діяльністю, то це теж вагомий внесок у наше майбутнє, у перемогу. Інакше економіка просто не працюватиме і захищати Україну буде складніше. Тому сьогодні, як ніколи, актуальним є заклик Президента та Уряду докласти максимум зусиль для розвитку вітчизняної економіки, – зауважує Володимир Михайлович.

Саме тому шепетівські лісівники щодня професійно та якісно виконують покладені на них державою обов’язки. Зокрема забезпечують охорону лісових угідь від пожеж, виконують необхідний комплекс лісогосподарських робіт, запобігають незаконним вирубкам лісових насаджень.

– Наразі наш лісгосп активно готується й до весняної лісокультурної кампанії. Відтворення лісів здійснюватимемо згідно із затвердженими проєктами. Лісові культури створюватимуть шляхом садіння і висіву насіння на зрубах. Також приділятимемо увагу природному поновленню і захисному лісорозведенню, – додає директор підприємства.

Вагомим є внесок Шепетівського лісгоспу й у справу зміцнення обороноздатності краю. Наразі підприємство тісно співпрацює з Шепетівською військовою адміністрацією, територіальною обороною, забезпечуючи блокпости лісоматеріалами та паливом. Також лісівники Шепетівщини, як і вся область, створили пункти гуманітарної допомоги, формують і доставляють вантажі у найбільш постраждалі від бойових дій регіони.

– У надскладний час вся Україна об’єдналася і допомагає нашим військовим. Країна, у якій живуть настільки згуртовані люди, – непереможна! Зокрема й лісівники виступають єдиним економічним фронтом, аби допомогти Героям, які боронять нашу країну, і тим, хто постраждав від війни. Робимо все, щоб своєю працею наблизити перемогу та мирне майбутнє держави, – наголошує Володимир Михайлович.

Посилання на статтю:

https://khmel-pivnich.info/dp-shepetivskyy-lishosp-iak-kolektyv-pratsiuie-na-peremohu/?fbclid=IwAR0els5Tlp-d_uL53Jv-6h0cbMszC5pbK17gANsnSgoW0kKpVNEAinGDrLA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*