“Ялинка мрії” – лісівники Хмельниччини пропонують обрати унікальну ялинку просто в лісі

Знайомтеся, це Аліна та її донька Маргарита. У їхньої родини є традиція – не купувати новорічну ялинку на ринку, а обирати святкове деревце в лісі.

Батько дівчинки – військовий, захищає Україну. Тож цього року дівчата обирають зимове деревце удвох, але звичай не змінюють: їдуть до лісівників і шукають ту ялинку, яка підкорить їхнє серце.

Друзі, лісівники Хмельниччини пропонують жителям краю послугу “Ялинка мрії». Будь хто може звернутися до лісгоспу, поїхати на плантацію, де ростуть новорічні деревця і обрати те, яке сподобалося найбільше. Одразу на місці лісівники заготовляють ялинку, маркують і Ви повертаєтеся додому із зимовою красунею!

Аліна з Маргаритою обрали для себе невеличку ялинку. Саме таким ростом, як дівчинка. Кажуть, що цьогоріч прикрашатимуть святкове деревце білими ангелами, які виготовили самостійно. Бо найзаповітніше їхнє бажання, як і у всіх українців, – Перемога!

Готові оголосити, що лісівники Хмельниччини розпочинають продаж ялинок. І вже завтра чекайте на нашій сторінці усі локації і контакти.

Пресслужба Хмельницького ОУЛМГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*