Ярмолинецьке лісове господарство

ДП “Ярмолинецьке лісове господарство”
32100, м.Ярмолинці, вул. Шевченка, 2
тел. (03853) 2-12-74, 2-18-69
E-mail: jardlg@gmail.com  Сайт: http://dplis.at.ua

Ярмолинецьке лісове господарство

Ліси мальовничим зеленим килимом вкривають землю й діляться з людьми всім, що мають: чистим повітрям, дичиною, деревиною, різнотрав’ям…

Господарство розташоване у південній частині області на території п’яти адміністративних районів і займає площу 19,2 тисячі гектарів. Лісове покриття складає 17,7 тисяч гектарів. З них – 7,4 тисячі гектарів – природозаповідний фонд.
До його складу входять лісництва: Вишнівчицьке, Віньковецьке, Сатанівське, Ярмолинецьке, а також Зіньківський лісовий розсадник, Лісоводський і Зіньківський лісопункти, ремонтно-механічна майстерня. Вишнівчицьке та Сатанівське лісництва входять до Національного природного парку “Подільські Товтри”, в якому під охороною знаходяться столітні насадження лісового бука.
Поруч, на теренах Сатанівського лісництва, прозорими струменями грають на сонці цілющі джерела мінеральної води. А на схилах Товтр у віковічній заповідній зоні розташувались будівлі санаторіїв.

Основними напрямками діяльності підприємства, зокрема, є: відтворення лісів, підвищення їх продуктивності, створення насаджень із швидкоростучих та цінних деревних порід, охорона лісів і захисних лісонасаджень від пожеж, захист від хвороб та шкідників, заготівля, переробка деревини, мисливське господарювання.

Щорічно працівники підприємства відтворюють ліси на площах понад 100 гектарів. Останніми роками набуває все більших обсягів процес створення нових лісів на еродованих та низькопродуктивних землях, яких у зоні діяльності підприємства нараховується кілька тисяч гектарів.
Рубки по догляду за лісом проводяться на площі 1950 гектарів, рубки головного користування – на площі 60 гектарів, при цьому заготовляється 42 тисячі кубометрів деревини.
Річний обсяг реалізації продукції в діючих цінах складає 8 мільйонів гривень.

Лісгосп реалізує свою продукцію за вільними відпускними цінами, самостійно заключає зі споживачами угоди на її реалізацію. Пріоритет надається вітчизняним виробникам, а частина реалізовується на експорт, – до Німеччини, Австрії, Іспанії, Туреччини, Словакії. Це дає змогу постійно підвищувати зарплату працівникам, покращувати умови роботи, технічно переоснащувати підприємство.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*